Понеділок - субота з 08:00 до 17:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область


Сторінки

ВІДДІЛИ

Ваша найкрасивіша посмішка

СТОМАТОЛОГ


Звернення до стоматолога проводиться пацієнтами для лікування тривожних їх захворювань і дефектів, а також для видалення зубів при наступної коригуванні зовнішнього вигляду зубного ряду. Слід зауважити, що стоматолог – це деяке узагальнення спеціалізації, яка в дійсності має певне розмежування в залежності від специфіки виробленого лікування.


У здоровому тілі – здоровий дух

УРОЛОГ


Лікар уролог — це фахівець , який здійснює діагностику , лікування та профілактику захворювань органів сечостатевої системи. Як правило , лікар уролог здійснює лікування захворювань органів сечової системи у жінок і чоловіків , а також сечостатевої системи у чоловіків. А які хвороби лікує уролог у чоловіків , жінок , коли і з якими симптомами потрібно звертатися до уролога.

При появі таких симптомів , як печіння і біль при сечовипусканні , часті позиви , кров у сечі , нетримання , кольки в попереку або інші неприємні відчуття пацієнту необхідно звернутися до лікаря.


Краса – понад усе

КОСМЕТОЛОГ


Так вже виходить, що першу частину свого життя жінки прагнуть підтримувати красу, а другу – зберегти отримані результати.

Сучасна косметологія здатна творити чудеса, тому представниці прекрасної статі в будь-якому віці залишаються молодими і привабливими. Важливу роль в цьому відіграють косметологи, які добре володіють знаннями в області дерматології і використовують у своїй роботі новітні технології та розробки.


Серце – ядро організму

КАРДІОЛОГ


Помилково вважати, що візити до кардіолога є актуальними лише для літніх людей. На сьогоднішній момент безліч захворювань судин і серця зустрічаються у зовсім молодих і зовні здорових людей.


ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Разработан в BySoloha.com

%d bloggers like this: