Понеділок - субота з 08:00 до 17:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Урологія

31.08.2018 0

Що впливає на потенцію чоловіка?

Потенція – це можливість чоловіка повноцінно реалізувати статевий акт, а також наявність гарної ерекції.

Потенція взаємопов’язана з рівнем тестостерону в організмі чоловіка, іноді його називають «чоловічий гормон». Він відповідає за стабільну роботу статевої системи, розвинену мускулатуру, відсоток жиру в організмі і інше.

Під час статевого дозрівання тестостерон в крові чоловіка збільшується, максимальний вміст цього гормону в організмі досягається в 25-30 років. Після тридцяти років рівень тестостерону починає повільно падати. До 80-ти років його вміст у крові падає до 40% від максимуму.
Причини слабшання потенції

В результаті стресів, постійного поспіху і відмови від повноцінного відпочинку багато чоловіків вже в 35-40 років починають відчувати погіршення потенції. Важливо своєчасно звернутися до фахівця, щоб зберегти своє чоловіче здоров’я.

В клініці Сім’я лікар уролог Писаревський Олександр Іванович з великим досвідом роботи підбере для вас найефективніший метод лікування. Курс лікування складається індивідуально для кожного, враховуються вік, індивідуальні особливості організму і захворювання.

Потенція знижується, коли відбувається збій у виробленні тестостерону. Цей гормон перестає вироблятися в належних кількостях з різних причин. Дисфункція ерекції є ускладненням вже наявних захворювань і відображає стан здоров’я в цілому. Імпотенція може розвинутися в результаті серйозних гормональних порушень, при збої в роботі судин, нервової системи або через психологічних проблем. Причому, імпотенція унаслідок психологічних проблем спостерігається у чоловіків до 40 років, а через судин – після 40.

Чоловіки з сексуальними розладами досить рідко звертаються до фахівців – тільки в 10% випадків. Найпоширеніші причини зниження потенції – це захворювання, які передаються статевим шляхом, нерегулярне сексуальне життя, а також захворювання сечостатевої системи.
Нерегулярне статеве життя

Запис на прийом до лікаря уролога
098-017-26-68
Адміністратор Оксана Вікторівна 📞ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Разработан в BySoloha.com

%d bloggers like this: