Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Лазерне підрізання вуздечки

15.03.2018 0

В клініці Сім’я ви зможете скористатися послугами лікаря стоматолога-хірурга Нєженцева Євгенія Юрійовича.

Лазерне підрізання вуздечки

Частіше всього про потребу підрізання вуздечки в дитини батьки дізнаються від стоматолога. Треба сказати, що така новина часто стає неприємною несподіванкою. Як зробити цю необхідну процедуру найменш болючою і найбільш безпечною? Давайте розберемося разом.

Види вуздечок

В ротовій порожнині є три види вуздечок:

– Вуздечка верхньої губи

– Вуздечка нижньої губи

– Вуздечка язика

Операція за допомогою лазера триває всього 10-12 хвилин. При цьому процедура абсолютно безкровна і безболісна, оскільки надріз робиться спеціальним стоматологічним лазером, який миттєво спаює судинки, що виключає можливість появи кровотечі. Цей метод виправлення вуздечки не потребує накладання швів. Рубців також не лишається. В якості анестезії частіше всього використовують стоматологічний спрій або гель.

Вже за півгодини після процедури малюк може повернутися до повноцінного життя. Рани після операції загоюються за 1-2 дні, а післяопераційний період, як правило, проходить абсолютно безболісно, не викликаючи у дитини ніякого дискомфорту.

За інформацією звертайтесь за телефоном 098-017-26-68 Оксана Вікторівнаico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: