Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Косметологія

02.04.2018 0

Наш косметолог Катерина 😊

Наша шкіра потребує щоденного догляду. Завітавши на прийом, ви отримаєте безліч цінних порад щодо догляду за вашою шкірою, вибору косметики, засобів для домашнього догляду. Кожна жінка може прийти на консультацію до косметолога, вони є безкоштовними. Ми доможемо порадити як зволожити шкіру та збагатити її необхідними поживними речовинами.
Послуги:
👉ультразвукова та механічна чистки обличчя
👉догляд за обличчям ( оксіпілінг, альгінантна маска, detox маска, маска на основі прополісу (для проблемної шкіри), зволожуюча маска, active repair(для корекції вікових змін)
👉Косметика від інституту Еsthederm😊

Досить актуальною процедурою у ранній весняний період є плазмоліфтинг☝

Процедуру проводить лікар дерматолог Дикий Володимир Володимирович☝

Плазмоліфтинг – це природній процес омолодження, шляхом введення плазми власної крові, насиченої тромбоцитами. Процедура майже не має протипоказань, дозволена жінкам, які годують грудьми, людям з атопічним дерматитом та алергетикам. Після процедури шкіра стає пружною, зволоженою, з’являється здоровий колір, відновлюються обмінні процеси.

А також на допомогу приходять паростки пшениці🌾
Курс підбирається індивідуально☝
Будьте красиві та здорові!❤
Запис за телефоном
098-017-26-68
Оксана Вікторівнаico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: