Понеділок - субота з 08:00 до 17:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Гінекологія

30.08.2018 0

Гінекологія: Як часто потрібно відвідувати гінеколога?

Жінка в будь-якому віці повинна проходити консультацію гінеколога один раз в 6-12 місяців, робити це необхідно навіть при відсутності скарг. Найкраще приходити на прийом до лікаря в перші дні після закінчення менструації, тобто На 5-9 день менструального циклу. Мінімальне обстеження повинно включати: огляд лікаря, аналіз мазка на мікрофлору, що показує наскільки здорове середовище яке присутнє в піхви у жінки, онкоцитологічне дослідження з шийки матки, що визначає ступінь ризику розвитку раку шийки матки.

Дана діагностика, звичайно, не дає повну картину стану здоров’я жіночої статевої сфери, але тим не менш показує стан шийки матки і піхви. Це може служити відправною точкою або для подальшої діагностики або вже для призначення лікування.

Крім огляду жінкам необхідно проходити ультразвукове дослідження органів малого тазу та УЗД молочних залоз також з 5-го по 9-й день менструального циклу.

У різні періоди життя жінки і в різних ситуаціях лабораторні дослідження теж різні. Так, через 10 днів після початку статевого життя або появи нового партнера необхідно здати аналізи на мікрофлору і на інфекції, що передаються статевим шляхом (мазки і кров з вени на сифіліс, ВІЛ, гепатити), а після 40 років рекомендується здавати кров на ономаркери раку яєчників і молочних залоз, а при наявності сімейного анамнезу на генетичний ризик розвитку раку молочної залоз, і дослідження системи згортання крові.

Завдяки такому комплексному постійному «догляду» за своїм здоров’ям кожна жінка має можливість вчасно виявити наявні у неї патології і провести своєчасне лікування.

В клініці Сім’я ви маєте можливість отримати консультацію та комплексний огляд лікаря аккшера гінеколога, лікаря мамолога, онколога, УЗД діагностики
Будьте здорові ☺
Гарного вам дня 😊ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Разработан в BySoloha.com

%d bloggers like this: