Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

гінекологія

14.11.2018 0

Хламідіоз – боремось з проблемою вчасно!
На даний момент хламідіоз є одним з найпоширеніших захворювань, що передаються статевим шляхом. У жінок він проявляється у вигляді коліпіту, цервіциту, ерозії, сальпінгіту.
У жінок інфекція, як правило, перебігає з мінімальними проявами, а деколи і зовсім безсимптомно. 

Спочатку розвивається запалення сечовипускного і/або цервікального каналу. Хворих може турбувати свербіння в уретрі, біль при сечовипусканні, іноді прискорені позиви на сечовипускання.  Проявами запалення цервікального каналу можуть бути відчуття вологості в статевих органах, відчуття тяжкості з невеликими болями, незначні виділення з піхви. 

Проте, найчастіше запалення розвивається без клінічних проявів, тому жінки не звертаються по медичну допомогу, що приводить до розвитку важких ускладнень. Часто саме клінічні прояви ускладнень хламідійной інфекції (запалення маткових труб, яєчників, безпліддя) примушують жінок звертатися до лікаря.
Діагностика ґрунтується на даних анамнезу (тривало хворіють обидва партнери, безплідність). Остаточний діагноз встановлюють при виявленні хламідій у виділеннях з каналу шийки матки, піхви, уретри. Використовують імунофлюоресцентні методи. 

При виявленні хламідійной інфекції необхідне обов’язкове обстеження і лікування всіх осіб, що мали з хворим статеві контакти, незалежно від наявності у них клінічних проявів.  Для лікування використовують антибіотики з групи макролідів, фторхінолонів. Іноді потрібно декілька курсів антибіотикотерапії. Для ефективного лікування хламідіозу доцільно одночасно використовувати два антибіотика, які належать до різних груп антибіотиків. 

При необхідності, особливо при тривалому перебігу інфекції, проводять імунотерапію. Окрім цього, при розвитку ускладнень проводять симптоматичне їх лікування.
Основним і беззаперечним методом профілактики хламідіозу є використання презервативів, особливо, якщо у жінки нема постійного статевого партнера. 

В клініці Сім’я ви можете отримати комплексний огляд лікаря гінеколога 👍

Запис за тел 098-017-26-68

Адміністратор Оксана Вікторівна 📞

Дата прийому-02.12nextОдне з найбільш поширених і небезпечних гінекологічних захворювань – ерозія шийки матки. При цьому на епітелії органу утворюються різні пошкодження: ранки, виразки, каверни та інші дефекти. Причини можуть бути самі різні. Але основними збудниками є венеричні захворювання та інші запальні процеси. Припікання ерозії радіохвилями – один з найновіших способів лікування шийки матки. Суть його полягає в точковому впливі на уражені ділянки епітелію високочастотної енергією. Фахівець під час процедури направляє пучок радіохвиль на ерозію. Пошкоджена тканина піддається дії дуже високої температури. Саме за рахунок цього хворі клітини починають випаровуватися. Основна перевага такого лікування – безболісність. Досягається вона за рахунок того, що припікання не зачіпає сусідні здорові клітини. Відповідно, негативні наслідки після операції зводяться до мінімуму. Основні переваги припікання ерозії шийки матки: Відсутність болю. Можливі лише легкі поколювання; Для тих, хто боїться крові – ідеальний спосіб лікування. Він не викликає кровотеч; Після процедури не залишається рубців і шрамів; Повне виключення опіків; Швидке загоєння рани після операції; Не зачіпається здорова тканина шийки матки; Припікання стерилізує, що виключає попадання інфекції під час операції; Радіохвильова операція триває всього 10-15 хвилин; Процедура підходить для жінок будь-якого віку, які народжували і ні; Зводить до мінімуму появу нової ерозії. Усі ці переваги роблять лікування за допомогою радіохвиль все більш популярною і затребуваною процедурою. В клініці Сім'я лікар гінеколог проводить цю процедуру- радіохвильова терапія, радіохвильова біопсія, та видалення кандилом ✓✓✓ Запис за тел 098-017-26-68 Адміністратор Оксана Вікторівна 📞 Будьте здорові ☺

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: