Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Дерматолог

22.08.2018 0

ДЕРМАТОЛОГ:

При появі на шкірі висипань, новоутворень краще звернутися до дерматолога. Цей лікар займається лікуванням не тільки шкірних, але і венеричних захворювань, від чого і спеціальність лікаря носить назву дерматовенеролог.
Коли слід звернутися до лікаря:
Дерматовенеролог (дерматолог) лікує більшість шкірних висипань. Це вимагає негайної реакції, тому не варто відкладати консультацію.

Підготовка до прийому:☝
Прийом дерматолога проходить контактно. Лікарю потрібно не просто побачити висипання при яскравому денному світлі, а й пропальпувати їх, взяти необхідні аналізи, при показаннях – провести дерматоскопію.

Клініка Сім’я пропонує послуги кваліфікованого дерматолога ,який допоможе вирішити дерматологічні проблеми і розповість про профілактику захворювання, з яким Ви звернетеся.

Перед прийомом слід відмовитися від використання косметичних засобів, припікання, натирань і механічних очищень шкіри і слизових.
На фото наш лікар Дикий Володимир Володимирович
Запис на прийом
098-017-26-68
Адміністратор Оксана Вікторівна 📞

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: