Понеділок - субота з 08:00 до 17:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

Аналізи

28.03.2019 0

Дослідження проводиться для скринінгу вагітних жінок з метою оцінки ризику хромосомних порушень у плоду – трисомія 21 (синдром Дауна), трисомія 18 (синдром Едвардса). Кількісна оцінка результатів досліджень проводиться з використанням автоматизованої програми PRISCA.

Увага! Для цього дослідження ви повинні мати результати УЗД!

Біохімічний скринінг першого триместру вагітності «Подвійний тест» першого триместру складається з наступних досліджень:

PRISCA1:

субодиниця вільного хоріонічного гонадотропіну людини (вільний b-ХГЛ, вільний b-ХГЛ);

PAPP-A (білок А, пов’язаний з вагітністю, білок А

Визначення концентрації цих маркерів рекомендовано Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 417 від 15 липня 2011 року для біохімічного скринінгу вагітних жінок в першому триместрі вагітності з метою оцінки ризику хромосомних порушень плода. , Дослідження проводиться між 8 і 13 тижнями вагітності. Оптимальні терміни дослідження – від 11 до 13 тижнів вагітності.

PRISCA2:

Увага! Для даного дослідження необхідна наявність результатів УЗД!

Біохімічний скринінг II триместру вагітності «потрійний тест» другого триместру складається з наступних досліджень:

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ, бета-ХГЧ, б-ХГЧ, Human Chorionic gonadotropin, HCG),

Альфа-фетопротеїн (АФП, a-Fetoprotein), Вільний естріол (некон’югований естріол, unconjugated estriol)

Визначення концентрації цих маркерів рекомендовано Наказом Міністерства охорони здоров’я України №417 від 15.07.2011 для біохімічного скринінгу вагітних жінок у другому триместрі вагітності з метою оцінки ризику хромосомних аномалій плода. Дослідження проводиться між 14 і 21 тижнями вагітності. Оптимальні терміни проведення дослідження – від 16 до 18 тижнів вагітності.

Будьте здорові🙏

Довіряйте нацкращим❤️

Прийом аналізів/ з понеділка по п`ятницю з 08:00 до 11:00

098-017-26-68

Адміністратор

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Разработан в BySoloha.com

%d bloggers like this: