Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

ІМПЛАНТОЛОГІЯ

10.01.2018 0

Зараз поговоримо про імплантологію.
Імплантація це метод імплантації штучних опор для незнімних і знімних зубних протезів. Сучасна стоматологія немислима без застосування цього методу лікування ,який значно розширює можливості стоматолога при протезуванні різних дефектів зубних рядів.
Метод імплантації має ряд істотних переваг перед традиційними методами протезування. Так же метод дає можливість пацієнтам отримати зубні протези невідмітні ні на вигляд ні по функції від своїх власних зубів
Переваги імплантації :

1 . Імплантанти дозволяють заміщати дефекти зубного ряду без обточування сусідніх зубів.
2 . Імплантантами можна заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності і локалізації.
3 . Імплантанти дають можливість протезування повністю беззубою щелепи більш зручними незнімними конструкціями.
4 . Знімний протез з опорою на імплантанти буде набагато краще триматися , і забезпечить кращу функцію в порівнянні із звичайним знімним протезом . Це дає нашим пацієнтам набагато більше впевненості в собі. Підвищення ефективності процесу жування веде за собою поліпшення роботи шлунково -кишкового тракту. Слідство – оздоровлення організму. Знімний протез з опорою на імпланти має набагато менші граници , отже до нього набагато легше звикнути , і він практично не відчувається як чужорідне тіло в роті.
5 . Є ситуації коли традиційними методами взагалі неможливо допомогти людині , а застосувавши протезування на імплантатах можливо.
6 . Впровадження в кістку імплантантів зупиняє розсмоктування кістки в області отсутсвии зуба ( або зубів ) Кость позбавлена ​​функціонального навантаження швидко атрофується. Впровадження імплантанта дозволяє знову навантажити кістку.
7 . Сучасний рівень розвитку стоматології дозволяє в деяких випадках впроваджувати імплантант відразу після видалення зуба , і практично відразу виготовляти коронку на нього.
За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 098-017-26-68

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: