Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область

НЕЗАЛЕЖНА ЛАБОРАТОРІЯ INVITRO

10.01.2018 0

Дякуємо незалежній лабораторії Invitro за теплий прийом та дуже цікаву лекцію!
Ми співпрацюємо тільки з найкращими!

Всі дослідження в INVITRO проходять подвійне підтвердження – технологічне та медичне. Система контролю якості INVITRO заснована на принципах міжнародної стандартизації всіх етапів лабораторних досліджень (ISO), аналізі результатів внутрішньолабораторного контролю якості та зовнішньої оцінки якості. Аналізатори, які використовуються в лабораторії, об’єднані унікальною інформаційною системою CGM Analytix (PROFDOC LAB AB, Швеція), спеціально адаптованої для INVITRO в Україні. Analytix забезпечує реєстрацію, надійне зберігання і швидкий пошук результатів досліджень. Для постійного спостереження за стабільністю роботи аналітичної системи використовуються контрольні картки (Levey-Jennings, США).

Взяття біоматеріалу в медичних офісах проводиться за допомогою сучасних вакуумних систем Vacuette (Greiner Bio-One, Австрія). Всі пробірки з біоматеріалом баркодіруются для реєстрації при вступі до лабораторний комплекс. З моменту реєстрації дані про пробірках автоматично надходять в інформаційну систему, що дозволяє відстежувати всі етапи досліджень для конкретного пацієнта і сформувати єдиний документ з їх результатами.

INVITRO регулярно бере участь в декількох системах зовнішньої оцінки якості досліджень, в тому числі EQAS (Bio-Rad, США) і RIQAS (Randox, Великобританія).

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: