Понеділок - субота з 08:00 до 18:00Неділя - Зачинені+38 (098) 017‑26‑68Klinika2017@ukr.netВулиця Царичанська 47бсмт. Царичанка, Дніпропетровська область


Сторінки

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬ

Є багато питань, які цікавлять наших клієнтів, тому ми дамо відповіді на деякі з них.

  • Що ми робимо?
  • Як ми це робимо?
  • Який наш досвід?
  • Коли ми працюємо?
  • Наскільки компетентними є наші співробітники?
Що ми робимо?

Ми робимо все для того, щоб лікування пацієнта в клініці  «Сім’я» було якісним і безпечним. Здоров’я наших пацієнтів – найголовніший пріоритет клініки і ми вдячні їм за те, що довіряють нам турботу про своє здоров’я! Ми організуємо для Вас будь-яке лікування або консультацію у провідних фахівців. Високий професіоналізм співробітників клініки «Сім’я» і суворе дотримання технології та норм на кожному етапі лікування, забезпечують результати незмінно високої якості. На консультації ми запропонуємо Вам декілька планів лікування, вартість яких може варіюватися в залежності від методу, і Ви завжди зможете вибрати найбільш досконалий для Вас варіант.

Як ми це робимо?

Стоматологічна клініка «Сім’я» має сучасні технології в області лікування зубів. Даний фактор у комплексі з наявністю якісного обладнання, наявністю досвідчених фахівців у штаті та максимальним увагою до пацієнтів дозволяє добитися максимальних результатів. Ми все робимо з радістю та любов’ю до вас!

Який наш досвід?

Наша клініка відчинилась недавно, але у нас найкращі фахівці, які надають якісну допомогу!

Коли ми працюємо?

Клініка “Сім’я працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00

Наскільки компетентними є наші співробітники?

Професійні лікарі, що працюють в  клініці«Сім’я», гарантують легке і безболісне лікування стоматологічних захворювань і патологій. Використовуючи у своїй практиці тільки сучасні методики і новітнє стоматологічне обладнання, робимо цей процес комфортним і швидким.

ico-footer

Високий професійний рівень лікарів визнаний асоціаціями в сфері імплантології, ортопедії, , терапії, урології, дерматології, косметології, гінекології, УЗ діагностики, кардіології.
Колектив клініки працює однією командою для досягнення позитивного результату в лікуванні пацієнтів. Кожен пацієнт отримує уважне, індивідуальне і відповідальне ставлення на всіх етапах лікування.
Приходьте до нас, і ви гарантовано отримаєте, професійне якісне лікування і тільки позитивні емоції!

Останні новини

%d блогерам подобається це: